Instagram

@nutribulletpolska
 Oficjalna polska strona NutriBullet - urządzenie, które przywraca witalność i energię! 🍌🍓🍹

NutriBullet® Pro Network

NutriBullet® Pro Network

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy sieć NutriBullet Pro Network. Jest ona skierowana do wszystkich, dla których stan zdrowia ludzi na całym świecie jest ważnym zagadnieniem. Zapraszamy do współpracy zarówno fizjoterapeutów, dietetyków, trenerów, jak i osoby, które z radością promują zdrowy styl życia i odżywiania.

Dołączając do sieci NutriBullet Pro Network stajesz się Ambasadorem promującym zdrowe odżywianie. Pomożemy Ci propagować zdrowy styl, przekażemy narzędzia edukacyjne, m.in. informacje o wartościach odżywczych każdego smoothie oraz składnikach odżywczych zawartych w owocach i warzywach, comiesięczne biuletyny, informacje o nowych produktach z linii NutriBullet. Specjalnie dla Ciebie i Twoich Klientów zorganizujemy konkursy i promocje, które pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Ambasadorzy dostają prowizję za każdą potwierdzoną sprzedaż, dodatkowo otrzymują kody rabatowe do wręczania swoim klientom, umożliwiając im zakup NutriBullet w obniżonej cenie, co pomaga przy zwiększaniu wolumenu sprzedaży.

Pamiętaj, że sprzedając NutriBullet jako Ambasador NutriBullet Pro Network, otrzymujesz 10% wartości Twojej sprzedaży.


Aby ubiegać się o możliwość współpracy w NutriBullet® Pro Network wystarczy skontaktować się z nami mailowo: shop@nutribullet.pl

Dołącz do nas już dziś i korzystaj z zalet sieci NutriBullet Pro Network!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl