Instagram

@nutribulletpolska
 Oficjalna polska strona NutriBullet - urządzenie, które przywraca witalność i energię! 🍌🍓🍹

O firmie

Studio Moderna jest wiodącą platformą e-commerce w Europie Środkowej i Wschodniej rozpoznawalną pod nazwą Top Shop. Zajmuje się sprzedażą wysyłkową produktów użytkowych. Założona została w 1992 roku w Słowenii. Jesteśmy obecni w 21 krajach. Na rynku polskim istniejemy od 1997 r.

Posiadamy 6 sklepów internetowych Top Shop, Dormeo, Delimano, Mango oraz NutriBullet  i Walkmaxx , a także prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem telewizji oraz katalogów dostarczanych do ponad 100 tysięcy czytelników z całej Polski oraz własne Call Center, które służy pomocą i radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Od początku naszego istnienia zyskaliśmy zaufanie ponad miliona klientów, o czym świadczy certyfikat Rzetelnej Firmy. Oferujemy Państwu ogromny wybór produktów, życzliwą konsultację mailową i telefoniczną, dostawę bezpośrednio do domu oraz możliwość sprawdzenia wybranego produktu w wielu lokalizacjach w Polsce: zobacz listę wszystkich sklepów stacjonarnych.

Najważniejszą sprawą jest Państwa zadowolenie z zakupu – w razie potrzeby, prosimy o zgłaszanie uwag na wskazany poniżej adres lub o kontakt z naszą infolinią.

Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów NutriBullet w Polsce. Listę naszych partnerów sprzedających oryginalne NutriBullet online oraz w sklepach stacjonarnych znajdą Państwo tutaj.

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.
02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 9;
NIP: 782-22-83-192;
REGON: 634530046;

Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000181026
przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 3,208,000 zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl