Instagram

@nutribulletpolska
 Oficjalna polska strona NutriBullet - urządzenie, które przywraca witalność i energię! 🍌🍓🍹

Ranking blenderów: poznaj rodzinę NutriBullet i wybierz najlepszy 1
Ranking blenderów: poznaj rodzinę NutriBullet i wybierz najlepszy blender

Ranking blenderów to najskuteczniejszy sposób porównania modeli urządzeń. Jeśli nie wiesz, czym się różnią NutriBullety i blendery Delimano oraz chcesz przekonać się, który z nich to najlepszy blender, koniecznie sięgnij do tego artykułu. Dowiedz się, co stoi za opatentowaną technologią ekstrakcji i jaki blender wybrać, by uzyskać oczekiwany rezultat.

Blender to urządzenie, które jest niezbędne w nowoczesnej kuchni. Pozwala na znacznie szybsze przygotowanie wielu potraw. Niezastąpione, gdy jesteś na diecie oraz w domach, gdzie są małe dzieci. Sposobów na wykorzystanie blendera można wyliczać naprawdę wiele –  praktycznie wszystko, co chcesz rozdrobnić, zrobisz z użyciem tego urządzenia. Jaki blender wybrać? Rodzina ekstraktorów Delimano oferuje Ci aż 5 rozwiązań.

Co możesz przygotować w kuchni, używając ekstraktora NutriBullet lub MultiFresh? Ilość przepisów jest w zasadzie nieograniczona od zup typu krem – które także ugotujesz w blenderze – po koktajle, smoothie i NutriBlasty, a także masła orzechowe czy nawet produkty do pielęgnacji ciała! Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki blender wybrać, odpowiedź jest jedna: postaw na urządzenie od Delimano.

Przyjrzyj się bliżej naszemu rankingowi blenderów, a bez trudu wybierzesz najlepszy blender dla siebie.

Ranking blenderów: co wyróżnia ekstraktor NutriBullet na tle innych?

Ekstrakcja

Ostrza ekstrakcyjne w blenderze NutriBullet to innowacyjna technologia, która pozwala na uzyskanie jeszcze więcej z warzyw, owoców czy nasion. Cały proces uwalnia zawarte w składnikach wartości odżywcze poprzez rozbicie elementów na mniejsze cząsteczki. Witaminy i minerały zawarte w przygotowywanych NutriBlastach są jeszcze lepiej przyswajalne przez organizm.  Najlepszy blender nie tylko umożliwia zachowanie wartości odżywczych, ale sprawia także, że są łatwiej wchłaniane.

Technologia mieszania cyklonowego

Działanie cyklonowe wykorzystane w produktach NutriBullet oraz MultiFresh połączone z ostrzami ekstrakcyjnymi zapewnia skuteczność nawet w trakcie rozdrabniania łodyg czy włókien. Składniki są ciągle mieszane, co skutkuje dokładnym zblendowaniem także produktów umieszczonych w górnej części kielicha.

Mieszanie cyklonowe połączone z ostrzami ekstrakcyjnymi są technologią opatentowaną. Znajdziesz ją jedynie w produktach NutriBullet.

Wyjątkowy kształt kielicha NutriBullet

NutriBullet zawdzięcza swoją nazwę niepowtarzalnemu wyglądowi kielicha. Kształt pocisku jest nieprzypadkowy. Najlepszy blender pozwala Ci skutecznie wymieszać wszystkie produkty bez Twojej ingerencji. Blender NutriBullet 600 Red, jak również pozostałe modele wyposażono w szeroki, lecz niski kielich. Promień mieszania w urządzeniu ma aż 7,5 cm, w związku z tym rozdrobnione są nawet najmniejsze kawałki, a powstałe smoothie ma gładką konsystencję.

 

Najlepszy blender jest szybki NutriBullet potrzebuje zaledwie 30 sekund, a Twój?

Od mocy blendera zależy, ile czasu potrwa miksowania składników. Blender do smoothie potrzebuje minimum 600 wat, by skutecznie radzić sobie nawet z twardymi owocami i warzywami – to tyle co może zaoferować Ci podstawowy ekstraktor NutriBullet 600 Red i NutriBullet 600. Jednak cała rodzina NutriBullet pracuje znacznie szybciej niż inne popularne produkty. Wystarczy zaledwie 30 sekund, by uzyskać gładką konsystencje.

Skąd taka niebywała prędkość? NutriBullet wykorzystuje nie tylko moc silnika, ale także wcześniej wspomniane opatentowane ostrza ekstrakcyjne. Połączenie z technologią cyklonową w rezultacie daje imponująca szybkość i dokładność działania.

Raz, dwa, trzy i blenduje

Jedną z największych zalet wszystkich modeli NutriBullet jest ich prosta obsługa. Wystarczą zaledwie 3 kroki, by rozpocząć blendowanie. NutriBullet 600 i 900 nie mają dodatkowych przycisków, przełączników czy ustawień prędkości – w modelu NutriBullet Rx znajdziesz jeden odpowiedzialny za funkcję podgrzewania. Sam kontrolujesz, jak długo trwa cały proces.

3 kroki do rozpoczęcia działania NutriBullet:

  1. Nałóż kielich na podstawę z silnikiem.
  2. Dociśnij i przekręć – urządzenie źle zamontowane nie rozpocznie pracy.
  3. Miksowanie trwa 30 sekund. Po tym czasie smoothie i NutriBlasty są perfekcyjnie gładkie.

Bez szkodliwego BPA

Coraz częściej możemy spotkać się z określeniem „bez BPA”. Co to jednak oznacza i dlaczego jego brak jest tak ważny? BPA to inaczej bisfenol A, czyli szkodliwy związek, który używany jest do produkcji tworzyw sztucznych. Pojawia się między innymi w plastikowych butelkach czy konserwach, a także urządzeniach AGD. Wybierając najlepszy blender, zwróć koniecznie uwagę na informację o braku BPA. Każdy NutriBullet został zaprojektowany i wyprodukowany bez BPA. Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych!

Ranking blenderów: który zasługuje na miano „najlepszy blender”?

W naszym rankingu blenderów porównaliśmy modele NutriBullet oraz ekstraktor MultiFresh. Zastanawiasz się, jaki blender wybrać? Sprawdź nasze zestawienie, a z pewnością rozwieje ono Twoje wątpliwości.

Nr 1. NutriBullet Rx 1700 – najlepszy z najlepszych

Ranking blenderów jednogłośnie wygrywa model NutriBullet Rx 1700. Oferuje on największą moc 1700 watów. Za potężnym silnikiem idzie także ilość wykonywanych obrotów na minutę (rpm). Blender osiąga prędkość aż 30.000 rpm, co znacznie przewyższa model NutriBullet 600, bo o aż 10.000 rpm. Pomimo olbrzymiej mocy urządzenie samo dobiera odpowiednią ilość obrotów na minutę, wykonując przy tym adekwatne interwały na podstawie czasu miksowania – Tobie pozostaje patrzeć, jak powstaje NutriBlast.

Wydajność to nie jedyna cecha, która sprawiła, że ranking blenderów wygrywa model NutriBullet Rx 1700. Poza funkcjami ekstrakcji, blendowania, miksowania i rozdrabniania składników wybierając ten model, otrzymujesz także możliwość podgrzewania. Zupa krem powstaje od początku do końca w tym blenderze, a zajmuje to jedyne 8 minut – 1 minuta blendowania + 7 minut podgrzewania. NutriBullet Rx doprowadza danie do 70°C, tak aby zawarte w niej warzywa nie utraciły swoich wartości odżywczych. Dodatkowo w zestawie znajdziesz wymienne kielichy, dzięki którym odpowiednio dopasujesz naczynie do przygotowywanej ilości zupy czy koktajlu.

Zalety:

✔️ Największa moc: 1700 W i 30.000 obrotów na minutę.

✔️ Funkcja podgrzewania – czas trwania to zaledwie 7 minut.

✔️ Inteligentna technologia, która sama dopasowuje ilość obrotów, czas oraz przerwy w pracy.

✔️ Prosta obsługa – jeden przycisk.

✔️ 3 naczynia do blendowania w zestawie – dzbanek o pojemności 1,1 litra, kielich 1,3 litra, kielich 0,9 litra.

✔️ Dodatkowa nasadka umożliwiająca wygodne picie z kielicha.

Wady:

❌ Wyższa cena niż pozostałych produktów.

❌ Najszerszy z rodziny NutriBullet.

❌ Dłuższy czas ekstrakcji – 1 minuta.

Nr 2. Ekstraktor MultiFresh Delimano – próżniowe blendowanie

Pomimo tego, że wszystkie modele NutriBullet są bardzo zbliżone w efektywności do siebie, na drugim miejscu w rankingu umieściliśmy blender MultiFresh Delimano. Oferuje on zupełnie inną technologię blendowania, która pozwala na zachowanie świeżości smoothie na dłużej. Blendowanie próżniowe to metoda o skuteczności potwierdzonej przez niezależne źródła. Ekstraktor usuwa całe powietrze z wnętrza, przez co zapobiega utlenieniu się wartościowych składników odżywczych.


Badania przeprowadzone przez National Institute of Chemistry wykazały, że w koktajlach zrobionych przy użyciu MultiFresh jest więcej witamin niż zrobionych w NutriBullet 600*:

➡️ o 38% więcej witaminy A,
➡️ o 27% więcej witaminy C,
➡️ o 114% więcej witaminy E.


Ekstraktor MultiFresh od Delimano oferuje Ci aż 5 funkcji działania, między innymi: blendowanie próżniowe, funkcję pakowania próżniowego oraz podgrzewania. Możliwość pakowania próżniowego to sposób na przechowywanie żywności przez dłuższy czas. W urządzeniu, podobnie jak w NutriBullet Rx, możesz przygotować od podstaw zupę krem. Jednak czas trwania procesu jest wydłużony do 20 minut.

Zalety:

✔️ Moc silnika 800 W oraz ostrza wykonujące 25.000 obrotów na minutę.

✔️ Funkcja blendowania i pakowania próżniowego – zapobiega utlenianiu wartościowych składników.

✔️ Funkcja podgrzewania – zrobisz w nim zupę od podstaw.

✔️ Bogate wyposażenie dodatkowe: 2 kielichy (1,2 l oraz 0,7 l), dodatkowy pojemnik do mielenia, jednostka próżniowa z przewodem.

✔️ Możliwość regulacji prędkości pracy.

Wady:

❌ Brak opatentowanej technologii ekstrakcji i mieszania cyklonicznego NutriBullet.

❌ Dłuższy czas podgrzewania – w stosunku do blendera NutriBullet Rx 1700.

❌ Mniej ergonomiczny kształt kielicha.

Nr 3. NutriBullet 900 Pro – moc i siła w efektownej obudowie

Jak wspominaliśmy, porównanie ekstraktorów NutriBullet jest wyjątkowo trudne ze względu na to, że wszystkie wykorzystują zaawansowaną i opatentowaną technologię. Każdy z modeli korzysta z tej samej metody ekstrakcji, która zapewnia najwyższą jakość przygotowywanych koktajli i smoothie. NutriBullet 900 Pro trafia na 3 miejsce rankingu blenderów, ponieważ ma mniejszą moc niż NutriBullet Rx oraz brak funkcji podgrzewania.

Tym, co wyróżnia NutriBullet 900 Pro, jest efektowna obudowa w miedzianym kolorze – od razu rozpoznasz go wśród innych. Potężny silnik oferuje moc większą niż MultiFresh Delimano bo aż 900 W, które uzyskują do 25.000 rpm. Możesz bez trudu rozdrobnić w nim twarde ziarna kawy czy zrobić kruszony lód do drinków. W zestawie znajdziesz nakrętkę, która pozwala zabrać NutriBlast wprost z podstawy wszędzie tam, gdzie się wybierasz.

Zalety:

✔️ Moc 900 W oraz ostrza wykonujące 25.000 obrotów na minutę.

✔️ Sześcioramienne ostrze ekstrakcyjne.

✔️ Czas trwania ekstrakcji: 30 sekund.

✔️ Zestaw dodatkowych elementów w tym:  pokrywki dla wygodniejszego przenoszenia NutriBlastów oraz dwa kielichy (0,5 l i 0,9 l).

Wady:

❌ Brak dedykowanego ostrza do mielenia w zestawie. 

Nr 4. NutriBullet 600 XXL – duży zestaw dla całej rodziny

Model XXL to rozszerzona wersja klasycznego blendera NutriBullet 600 W. Przy zakupie otrzymasz szereg akcesoriów, które znacznie zwiększają możliwości Twojego ekstraktora. Te dodatkowe elementy sprawiają, że model NutriBullet 600 XXL zajmuje 4 miejsce w rankingu blenderów.

W zestawie znajdziesz aż 3 naczynia o różnych pojemnościach – możesz przygotować kilka porcji NutriBlastów, bez potrzeby mycia kielicha po każdym użyciu. Dedykowane ostrze do mielenia świetnie sprawdzi się do rozdrabniania twardych nasion, pieprzu, orzechów czy kawy. Pomimo najmniejszej mocy z całego rankingu blenderów – modele NutriBullet 600 skutecznie radzą sobie z twardymi warzywami, nasionami i lodem!

Zalety:

✔️ Opatentowana technologia ekstrakcji NutriBullet.

✔️ Sześcioramienne ostrze ze stali nierdzewnej + dedykowane ostrze do mielenia.

✔️ Wyjątkowy kształt przypominający pocisk.

✔️ Zestaw aż 12 elementów.

Wady:

❌ Mniejsza moc niż w pozostałych urządzeniach.

❌ W przeciwieństwie do NutriBullet 600 dostępny jedynie w kolorze srebrnym.

 

Nr 5. NutriBullet 600 – idealny dla rozpoczynających przygodę z NutriBlastami

Zdrowa dieta nie wydaje Ci się czymś absolutnie koniecznym w Twoim życiu? A może nie masz czasu na codzienne przygotowanie wartościowych posiłków? Niezależnie, jaką miałeś wymówkę do tej pory, od teraz możesz zacząć żyć zdrowiej! Ostatnie, choć wciąż bardzo wysokie, miejsce w naszym rankingu blenderów zajmuje NutriBullet 600. To niepozorne urządzenie wykonuje 20.000 rpm, dzięki mocy 600 W.

Jego niska cena sprawia, że świetnie sprawdzi się dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze smoothie. Gdy raz przekonasz się, jak dobrze smakuje świeżo przygotowany koktajl, więcej nie sięgniesz po sklepowe odpowiedniki. Z blenderem NutriBullet 600 możesz przygotować każdy z przepisów, który znajdziesz na naszych profilach na Facebooku, Instagramie czy NutriBlogu.

Zalety:

✔️ Opatentowana technologia ekstrakcji NutriBullet.

✔️ Sześcioramienne ostrze ze stali nierdzewnej + dedykowane ostrze do mielenia.

✔️ Wyjątkowy kształt przypominający pocisk.

✔️ Najniższa cena.

✔️ Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: NutriBullet 600 i NutriBullet 600 Red.

Wady:

❌ Brak dodatkowych kielichów.

❌ Najniższa moc 600 W.

 

*Na podstawie analizy dwóch koktajli z tych samych składników przygotowanego przy użyciu MultiFresh oraz NutriBullet 600 W. Wyniki po 48 godzinach.

 
Model:
NutriBullet
Rx 1700 W
NutriBullet
Pro 900 - 9 el.
NutriBullet
XXL 600 W - 12 el.
NutriBullet
600 RED
Ekstraktor próżniowy
Multifresh
Idealny dla:
Najmocniejszy, najszybszy, najbardziej wyjątkowy
Większa wydajność dla wymagających użytkowników
Dla dużej rodziny
Dla każdego, kto pragnie rozpocząć zdrowszy styl życia
Dla ceniących technologię próżniową
Moc:
1700 W
900 W
600 W
600 W
800 W
Obroty:
30 000 rpm
25 000 rpm
20 000 rpm
20 000 rpm
25 000 rpm
6-ramienne ostrze ekstrakcyjne:
 
.
.
.
 
4-ramienne ostrze ekstrakcyjne:
.
 
 
 
.
Ostrze do mielenia:
 
 .
 
 
 .
Kielich NutriBullet w kształcie pocisku:
.
.
.
.
 
Dodatkowy kielich:
.
.
.
 
.
Dodatkowy dzbanek do podgrzewania:
.
 
 
 
.
Dodatkowy kubek do picia:
 
.
.
 
 
Funkcja kruszenia lodu:
.
.
.
.
.
Funkcja podgrzewania:
.
 
 
 
.
Funkcja zamykania próżniowego:
 
 
 
 
.
Pokrywka:
.
.
.
 
.
Uchwyt z komfortowym pieścieniem:
 
.
 
 
 
Szczoteczka:
.
 
 
 
 
Możliwość dokupienia 5-letniej gwarancji:
.
.
.
.
 
Miniporadnik żywieniowy:
.
.
.
.
 
Instrukcja obsługi:
.
.
.
.
.

Komentarze do wpisu (1)

2 stycznia 2021

Nutri Bullet RX 1700 w jaka cena ? ADMINISTRATOR: NutriBullet RX jest aktualnie w cenie promocyjnej 799,99 zł. Pozdrawiamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl